چهارشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۴۷ ق.ظ

درباره سايت

آموزش مناظره با تشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی

تشدید اختلافات در دنیای اسلام، ممنوع است. ما با رفتارهایی که بعضی از گروه‌های شیعه انجام میدهند که موجب اختلاف میشود، مخالفیم. ما صریحاً گفته‌ایم که با اهانت به مقدّسات اهل‌سنّت مخالفیم. یک عدّه‌ای از این‌طرف، یک عدّه‌ای از آن‌طرف، بر آتش دشمنی‌ها می‌افزایند و آنها را تشدید میکنند؛ خیلی‌هایشان هم نیّتهایشان نیّتهای خوبی است، لکن بصیرت ندارند. بصیرت لازم است؛ باید دید نقشه‌ی دشمن چیست. نقشه‌ی دشمن در درجه‌ی اوّل ایجاد اختلاف است. ما تشیّعی را که مرکز و پایگاه تبلیغاتش لندن است قبول نداریم؛ این تشیّعی نیست که ائمّه (علیهم‌السّلام) آن را ترویج کردند و آن را خواستند. تشیّعی که بر پایه‌ی ایجاد اختلاف، بر پایه‌ی تمهید و صاف‌کردن جادّه برای حضور دشمنهای اسلام است، این تشیّع، تشیّع نیست؛ این انحراف است. ما از کسانی که کمک به وحدت میکنند حمایت میکنیم، با کسانی که ضدّ وحدت عمل میکنند مخالفت میکنیم .
۱۳۹۴/۰۵/۲۶

امروز، هم در بین اهل سنّت، هم در بین شیعه، دستهایی در کار است برای اینکه اینها را از هم جدا کند؛ همه‌ی این دستها هم اگر جستجو کردید، میرسد به مراکز جاسوسی و اطّلاعاتی دشمنان اسلام؛ نه دشمنان ایران، نه دشمنان شیعه فقط؛ دشمنان اسلام. آن تشیّعی که ارتباط به ام‌آی‌شش انگلیس داشته باشد، آن تسنّنی که مزدور سی‌آی‌ای آمریکا باشد، نه آن شیعه است، نه آن سنّی است؛ هر دو ضدّ اسلامند.
۱۳۹۳/۱۰/۱۹

رژیم غاصب صهیونیست نفس راحتی خواهد کشید؛ این را خوب فهمیدند، درست فهمیدند؛ لذا از یک طرف گروه‌های تکفیری را به راه میاندازند که نه فقط شیعه را تکفیر کنند، بلکه بسیاری از فِرق اهل سنّت را هم تکفیر کنند؛ از آن طرف هم یک عدّه مزدور را به راه بیندازند که برای این آتش هیمه فراهم کنند، بنزین روی آتش بریزند؛ که میبینید، میشنوید، یا خبر دارید. وسائل ارتباط جمعی و رسانه در اختیار اینها میگذارند؛ در کجا؟ در آمریکا! در کجا؟ در لندن! آن تشیّعی که از لندن و از آمریکا بخواهد برای دنیا پخش بشود، آن تشیّع به درد شیعه نمیخورد.
۱۳۹۲/۶/۲۰

این را همه توجّه کنند؛ هم شیعه توجّه کند، هم سنّی توجّه کند؛ بازی دشمن را نخورند. آن تسنّنی که آمریکا از آن حمایت کند و آن تشیّعی که از مرکز لندن به دنیا صادر بشود، اینها مثل هم هستند؛ هر دوی آنها برادران شیطانند، هر دوی آنها عوامل آمریکا و غرب و استکبارند.
۱۳۹۴/۰۳/۱۴
سید علی خامنه ای

محبوب ترين ها

تصاوير برگزيده

پربحث ترين ها

شبکه هاي اجتماعي

حرکت جهادی شیرازی ها در بحبوحه ی کنفرانس وحدت اسلامی و جنگ با داعش و النصره

راهپیمایی فحش و لعن در هفته ی وحدت!!
راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

***

تصاویر سال های گذشته :

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت

راهپیمایی فحش و لعن در هفته وحدت


به گزارش اویس، شاید تمام مخاطبینی که این مطلب را مطالعه می‌کنند این عقیده را داشته باشند که ما باید با اهل سنت اتحاد داشته باشیم. همان‌گونه که در سی و چند سال اخیر مسئولین جمهوری اسلامی بر  اتحاد در برابر دشمنان جهان اسلام  پافشاری کردند. اما شاید باورش سخت باشد که بپذیریم جریان شیرازی چنین گفته‌ باشند:

“اتحاد سیاسی مقابل غیر مسلمانان است که قرآن مجید به آن اشاره نموده”

جناب صادق شیرازی و یارانشان هم اصرار دارند که جهان اسلام باید در برابر دشمنان اسلام ید واحد شوند. اگر از این کلام تعجب کرده‌اید شاید با خواندن مطلب بعدی قطعاً یا به این نوشته شک کنید یا شاید هم به جناب شیرازی، اما باور کنید مطلب پیشرو توسط بیت جناب شیرازی ارائه شده است

“در همین حال و از خاستگاه مسئولیت شرعی این بنیاد از شما می خواهد همایشی برگزار نموده، به طور جدی و به دور از ملامت ها و توجیه ها، تنها و تنها به منظور رسیدن به یک مصالحه و آشتیِ اسلامی ـ اسلامی میان کشورهای عربی و اسلامی ـ که در آتش خشونت و تروریسم می سوزند ـ بپردازید. اکنون وقت آن رسیده است که خونریزی جاری در کشورهای عربی و اسلامی را متوقف کرده و نیز برای جلوگیری از کشتار و جنگ میان مسلمانان و از بین بردن عوامل و انگیزه های آن باید تدابیری فوری اندیشید؛ عواملی که می توان فتواهای تکفیر را ـ که به کشتار مذهبی تحریک و تشویق می کند ـ در رأس آن دانست.”

جناب آقای صادق شیرازی فرموده‌اید اتحاد سیاسی را قبول دارید. سؤالی که وجود دارد این است که به چه صورت می‌شود اتحاد سیاسی را ایجاد کرد؟

آیا با راه‌اندازی کارناوال سب و لعن خلفا در قم می‌شود قدمی برای ایجاد اتحاد سیاسی برداشت؟
IMG-20150102-WA0032

آیا با پخش آنلاین لعن به بزرگان اهل سنت و خود اهل سنت در شبکه مرجعیت شما می‌شود اتحاد سیاسی ایجاد کرد؟

۰-۱۰

(در سخنرانی زنده  فرزند صادق شیرازی  در شبکه مرجعیت مورخ ۱۰ صفر تمام اهل سنت لعنت می‌شوند)

به راستی شما خودتان کلاهتان را قاضی کنید. اگر کسی به بزرگان شما ناسزا بگوید شما حاضرید در راستای تحقق اهداف او قدمی بردارید؟

شما  و یارانتان مسئولین جمهوری اسلامی ایران را تنها به خاطر اینکه با قمه زنی مورد نظر شما مخالفت می‌کنند تا حد ارتداد و کفر پیش برده‌اید. حال چگونه مدعی هستید که اتحاد سیاسی ایجاد می‌شود!!

چگونه است که دعوت کردن از فرزند شما برای دادن پاسخ به چند سؤال در دادگاه ویژه روحانیت توهین به مرجعیت و خط قرمز شما و یارانتان هست. اما شما به راحتی به تمام اهل سنت لعنت می‌فرستید!!

شکی نیست که مراد امام خمینی هم از وحدت، وحدت سیاسی بوده است هیچ‌گاه امام خمینی و مقام معظم رهبری ادعا نکرده‌اند که ما وحدت اعتقادی با اهل سنت داریم.

شما اعلام کرده‌اید که کنفرانسی راه‌اندازی شود تا جلوی خون‌ریزی و صدور فتواهای تکفیری علیه شیعه گرفته شود. جناب شیخ کجای کار هستید؟

کاش می‌شد می‌توانستم فیلم‌های تبلیغی گروهک تروریستی جند الله برای عاملین انتحاری را برای شما ارسال می‌کردم تا متوجه می‌شدید شما و دوستانتان در صدر بازیگران این فیلم ها هستید. فیلم‌هایی که با حضور شما و یارانتان مزین شده است و در انتها مفتی تکفیری می‌گویند شیعیان چنین افرادی هستند. پس بدانید که با کشتن این افراد قطعاً به بهشت می‌روید

جناب شیرازی پیشنهاد میکنم شما و فرزندانتان اگر واقعا چنین علاقه مند به ناسزا گفتن به اهل سنت هستید.  مدتی در مناطقی مانند سرباز و… زندگی کنید و همین حرفها را بزنید. چرا هیچ وقت شما و فرزندانتان چنین جراتی را نداشته اید؟ چرا باید کودکان ۸ و ۹ ساله شیعه تاوان برخی از افعال شما را بدهند!!

چرا فرزندان شما که به تبلیغ قمه زنی می پردازند با حمله داعش به عراق سریعا به ایران باز می گردند؟ جناب شیخ باور کنید نبرد با داعش هم جزو شعائر حسینی محسوب می شود

جناب شیخ باور کنید سخنان شما مانند یک شوخی تلخ است . از طرفی به آشتی اسلامی کشورهای اسلامی (که اکثراً سنی مذهب هستند) دعوت می‌کنید. و از طرفی در شبکه رسمی شما به طور زنده تمام اهل سنت را لعنت می‌کنند!

جناب شیخ حالا شما بگویید

دم خروس تان را باور کنیم یا قسم حضرت عباس شما را

منبع: اویس

نظرات (۲)

  1. خدا جگرت رو خون کنه که جگر زهرای مرضیه رو خون کردی ای نادان ای عایشه ی اشتر سوار
  2. این مردم واقعا احمقن یا خودشون رو به احمقی زدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    دنبال یه دجاله راه افتادن که چی؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی