يكشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۳ ب.ظ

درباره سايت

آموزش مناظره با تشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی

تشدید اختلافات در دنیای اسلام، ممنوع است. ما با رفتارهایی که بعضی از گروه‌های شیعه انجام میدهند که موجب اختلاف میشود، مخالفیم. ما صریحاً گفته‌ایم که با اهانت به مقدّسات اهل‌سنّت مخالفیم. یک عدّه‌ای از این‌طرف، یک عدّه‌ای از آن‌طرف، بر آتش دشمنی‌ها می‌افزایند و آنها را تشدید میکنند؛ خیلی‌هایشان هم نیّتهایشان نیّتهای خوبی است، لکن بصیرت ندارند. بصیرت لازم است؛ باید دید نقشه‌ی دشمن چیست. نقشه‌ی دشمن در درجه‌ی اوّل ایجاد اختلاف است. ما تشیّعی را که مرکز و پایگاه تبلیغاتش لندن است قبول نداریم؛ این تشیّعی نیست که ائمّه (علیهم‌السّلام) آن را ترویج کردند و آن را خواستند. تشیّعی که بر پایه‌ی ایجاد اختلاف، بر پایه‌ی تمهید و صاف‌کردن جادّه برای حضور دشمنهای اسلام است، این تشیّع، تشیّع نیست؛ این انحراف است. ما از کسانی که کمک به وحدت میکنند حمایت میکنیم، با کسانی که ضدّ وحدت عمل میکنند مخالفت میکنیم .
۱۳۹۴/۰۵/۲۶

امروز، هم در بین اهل سنّت، هم در بین شیعه، دستهایی در کار است برای اینکه اینها را از هم جدا کند؛ همه‌ی این دستها هم اگر جستجو کردید، میرسد به مراکز جاسوسی و اطّلاعاتی دشمنان اسلام؛ نه دشمنان ایران، نه دشمنان شیعه فقط؛ دشمنان اسلام. آن تشیّعی که ارتباط به ام‌آی‌شش انگلیس داشته باشد، آن تسنّنی که مزدور سی‌آی‌ای آمریکا باشد، نه آن شیعه است، نه آن سنّی است؛ هر دو ضدّ اسلامند.
۱۳۹۳/۱۰/۱۹

رژیم غاصب صهیونیست نفس راحتی خواهد کشید؛ این را خوب فهمیدند، درست فهمیدند؛ لذا از یک طرف گروه‌های تکفیری را به راه میاندازند که نه فقط شیعه را تکفیر کنند، بلکه بسیاری از فِرق اهل سنّت را هم تکفیر کنند؛ از آن طرف هم یک عدّه مزدور را به راه بیندازند که برای این آتش هیمه فراهم کنند، بنزین روی آتش بریزند؛ که میبینید، میشنوید، یا خبر دارید. وسائل ارتباط جمعی و رسانه در اختیار اینها میگذارند؛ در کجا؟ در آمریکا! در کجا؟ در لندن! آن تشیّعی که از لندن و از آمریکا بخواهد برای دنیا پخش بشود، آن تشیّع به درد شیعه نمیخورد.
۱۳۹۲/۶/۲۰

این را همه توجّه کنند؛ هم شیعه توجّه کند، هم سنّی توجّه کند؛ بازی دشمن را نخورند. آن تسنّنی که آمریکا از آن حمایت کند و آن تشیّعی که از مرکز لندن به دنیا صادر بشود، اینها مثل هم هستند؛ هر دوی آنها برادران شیطانند، هر دوی آنها عوامل آمریکا و غرب و استکبارند.
۱۳۹۴/۰۳/۱۴
سید علی خامنه ای

محبوب ترين ها

تصاوير برگزيده

پربحث ترين ها

شبکه هاي اجتماعي

نامه ی یک جوان شیعه به آیت الله سید صادق شیرازی

نامه یک جوان شیعه به آیت الله سید صادق شیرازی

نامه ی یک جوان شیعه به آیت الله سید صادق شیرازی

به گزارش اویس، نامه ای به سرویس رصد و تحلیل اویس فرستاده شده است که در ان یک جوان شیعه تلاش کرده است بسیار مودبانه و محترمانه سوالاتی را از محضر آیت الله سید صادق شیرازی بپرسد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضرت آیت‌الله سید صادق شیرازی

شاید در قدم اول بسیار گستاخانه باشد که یک جوان شیعه به نقد و بیان اشکالات یک عالم شیعه بپردازد. اما ما پیرو مکتبی هستیم که رئیسش چنین فرمود ” محبوب‌ترین برادرانم نزد من کسی است که عیب‌های مرا به من اهدا کند ”  پس من هم به فرمایش امام صادق (ع) عمل می‌کنم و سعی می‌کنم در کمال ادب و احترام تمام سؤالات و اشکالاتی که از محضر شما دارم را بیان کنم

1-اولین اشکالی که برای بنده ایجاد شده است این است که نظر شما در مورد فعالیت‌ها و اعمال برادرتان  جناب آقای “سید مجتبی شیرازی” چیست؟ آیا شما تکفیر آیت‌الله بهجت و مقام معظم رهبری توسط ایشان را قبول دارید یا خیر؟ اگر قبول دارید چرا علنی اعلام نمی‌کنید و اگر قبول ندارید چرا هیچ‌گاه ایشان را نهی نکرده‌اید! به راستی چگونه است که شما و بنیاد شما به سران کشورهای اسلامی نامه می‌نویسید و انها را نصیحت می‌کنید. اما از نصیحت برادر خویش پرهیز دارید؟

نمونه ای از توهین‌های برادر عزیز شما

 si70bgr_535

به راستی اگر مخالف اعمال برادرتان هستید. چرا شما نیز مانند علمای دیگر اسلام از قبیل آیت‌الله خزعلی که اشتباهات فرزندشان را دیدند و از او برائت جستند عمل نمی‌کنید؟

2-چرا باید دفتر مرجعیت شما از کسانی حمایت کند که با دشمنان قسم‌خورده مکتب اهل‌بیت و نظام شیعه بیعت کرده‌اند؟

چرا باید شما از شبکه سلام حمایت کنید که مدیرش کارشناس شبکه صدای آمریکا شده است؟

چرا شما از شبکه‌ای حمایت می‌کنید که مدیرش از مدعیان دروغین نیابت با امام زمان (عج) حمایت می‌کنید؟

 

3-اینکه حضرت‌عالی نسبت به منافقین با لطف سخن گفته بودید. و فرموده بودید جزای منافقین مرگ نیست. سؤال اینجاست به راستی آیا شما از اعمال این منافقین اطلاعی دارید؟ آیا از خیانت‌های این افراد آگاه هستید؟

4- اینکه دفتر شما در بیانیه به  “رهبران و کشورهای اسلامی” تمام کشورهای اسلامی را به برادری و صلح دعوت کرده است. سخنان بسیار خوبی است

اما بهتر نیست حضرت‌عالی و یارانتان در عمل هم قدمی در تحقق حداقل بیانیه خودتان بردارید؟

به راستی چگونه می‌شود در کنار هفته برائت و سب و لعن علنی کشورهایی که حاکمانش اهل سنت هست را به دوستی و احترام به شیعه دعوت کرد؟

کلیپ های تبلیغی گروهک‌های تروریستی داخل ایران از قبیل جند الله را یک بار ملاحظه کنید تا ببینید برای تحریک عاملین انتحاری از کلیپ های شما و شاگردانتان استفاده می‌کنند

آری سخنان شما و یارانتان روحیه عامل انتحاری برای کشتار شیعیان را می‌سازد!!

5- یاران شما حضرت‌عالی را زنده کننده شعائر حسینی معرفی می‌نمایند. سؤال بنده از شما این است که در برابر هتاکی به امام حسین (ع) در روز عاشورای سال 88 چرا هیچ‌گاه عکس‌العملی نشان نداده‌اید؟

آیا آن موقع بزرگ زنده کننده شعائر حسینی نبودید؟؟

تمام تلاش بنده این بوده است که در فضایی مؤدبانه اشکالات خویش را مطرح کنم. امیدوارم حضرت‌عالی با حسن توجه به این اشکالات پاسخگو باشید

والسلام علی من اتبع الهدی

منبع: پایگاه اطلاع رسانی اویس

نظرات (۳)

 1. برادر آیت الله سید صادق چه ربطی به ایشان دارد پس خواهر و برادران آقای خامنه ای که دشمنان انقلاب اند ربطی به ایشون دارد متاسفم براتون یک عده ...
  • پاسخ:

   با سلام به شما طلبه ی عزیز
   شما با خوندن همه ی پست های این وبلاگ قطعا متوجه خواهید شد که
   این وبلاگ بر محوریت خصومت وابستگان سید صادق شیرازی با رهبری و امام خمینی و آقای بهجت ایجاد نشده

   اما به زودی پست مجموعه انحرافات شخصی سید صادق شیرازی همراه با استنادات و سخنرانی های(تقطیع نشده) ایشون رو اضافه می کنیم...

   در این پست تمام جوابهایی که مدافعین حریم به ظاهر عصمت خیز آیت الله شیرازی در نظرات مطرح کرده اند هم جواب داده میشه از جمله ارتباط فحاشی های پسر، برادر و شاگرد مخصوص ایشون با وجهه ی مظلومانه سید صادق شیرازی هم روشن میشه!
   یا علی مدد!
    یا حق!
 2. سلام
  شمایی که میفرمایید چرا اقا هیچ گاه خواهر یا برادراشون رو ارشاد نمیکنن. باید در جواب شما بگم که رهبر معظم انقلاب همیشه و در همه سخنرانی هاشون افراد خارج شده از راه درست را هدایت میکنن اما اون ها خودشون رو به غفلت زده اند .
  ولی جناب اقای شیرازی تا به حال نشده که مخالفت کنن .ما انتظاری نداریم ک ایشون اسم برادرشون رو ببرن حداقل اینکه مخالفت خودشون رو با این افکار اعلام کنن بدون نام بردن شخصی همین.
  که ایشون تا ب حال این کار را نکرده اند و همیشه در مقابل این چنین افکار و صحبت ها سکوت کرده اند.
  سکوت هم که علامت.....

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی