چهارشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۴۷ ق.ظ

درباره سايت

آموزش مناظره با تشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی

تشدید اختلافات در دنیای اسلام، ممنوع است. ما با رفتارهایی که بعضی از گروه‌های شیعه انجام میدهند که موجب اختلاف میشود، مخالفیم. ما صریحاً گفته‌ایم که با اهانت به مقدّسات اهل‌سنّت مخالفیم. یک عدّه‌ای از این‌طرف، یک عدّه‌ای از آن‌طرف، بر آتش دشمنی‌ها می‌افزایند و آنها را تشدید میکنند؛ خیلی‌هایشان هم نیّتهایشان نیّتهای خوبی است، لکن بصیرت ندارند. بصیرت لازم است؛ باید دید نقشه‌ی دشمن چیست. نقشه‌ی دشمن در درجه‌ی اوّل ایجاد اختلاف است. ما تشیّعی را که مرکز و پایگاه تبلیغاتش لندن است قبول نداریم؛ این تشیّعی نیست که ائمّه (علیهم‌السّلام) آن را ترویج کردند و آن را خواستند. تشیّعی که بر پایه‌ی ایجاد اختلاف، بر پایه‌ی تمهید و صاف‌کردن جادّه برای حضور دشمنهای اسلام است، این تشیّع، تشیّع نیست؛ این انحراف است. ما از کسانی که کمک به وحدت میکنند حمایت میکنیم، با کسانی که ضدّ وحدت عمل میکنند مخالفت میکنیم .
۱۳۹۴/۰۵/۲۶

امروز، هم در بین اهل سنّت، هم در بین شیعه، دستهایی در کار است برای اینکه اینها را از هم جدا کند؛ همه‌ی این دستها هم اگر جستجو کردید، میرسد به مراکز جاسوسی و اطّلاعاتی دشمنان اسلام؛ نه دشمنان ایران، نه دشمنان شیعه فقط؛ دشمنان اسلام. آن تشیّعی که ارتباط به ام‌آی‌شش انگلیس داشته باشد، آن تسنّنی که مزدور سی‌آی‌ای آمریکا باشد، نه آن شیعه است، نه آن سنّی است؛ هر دو ضدّ اسلامند.
۱۳۹۳/۱۰/۱۹

رژیم غاصب صهیونیست نفس راحتی خواهد کشید؛ این را خوب فهمیدند، درست فهمیدند؛ لذا از یک طرف گروه‌های تکفیری را به راه میاندازند که نه فقط شیعه را تکفیر کنند، بلکه بسیاری از فِرق اهل سنّت را هم تکفیر کنند؛ از آن طرف هم یک عدّه مزدور را به راه بیندازند که برای این آتش هیمه فراهم کنند، بنزین روی آتش بریزند؛ که میبینید، میشنوید، یا خبر دارید. وسائل ارتباط جمعی و رسانه در اختیار اینها میگذارند؛ در کجا؟ در آمریکا! در کجا؟ در لندن! آن تشیّعی که از لندن و از آمریکا بخواهد برای دنیا پخش بشود، آن تشیّع به درد شیعه نمیخورد.
۱۳۹۲/۶/۲۰

این را همه توجّه کنند؛ هم شیعه توجّه کند، هم سنّی توجّه کند؛ بازی دشمن را نخورند. آن تسنّنی که آمریکا از آن حمایت کند و آن تشیّعی که از مرکز لندن به دنیا صادر بشود، اینها مثل هم هستند؛ هر دوی آنها برادران شیطانند، هر دوی آنها عوامل آمریکا و غرب و استکبارند.
۱۳۹۴/۰۳/۱۴
سید علی خامنه ای

محبوب ترين ها

تصاوير برگزيده

پربحث ترين ها

شبکه هاي اجتماعي

فتنه انگیزی جدید شیرازی ها: سوء استفاده از آیت‌الله میلانی برای تخریب رحیم‌پور ازغدی

فتنه انگیزی جریان افراط گرای تشیع لندنی

به گزارش فتن، چندی پیش سخنرانی از استاد رحیم‌پور ازغدی مطرح شد که منجر به حواشی برای این روحانی و استاد حوزه و دانشگاه شد

سخنانی که مربوط به حضرت محسن (ع) بود. اما متأسفانه گروهی با وارونه نمایان کردن واقعیت تلاش کرده‌اند تا حضرت آیت‌الله میلانی را در برابر دکتر رحیم‌پور ازغدی قرار دهند

سوال:

بسمه تعالی

محضر مبارک حضرت آیت‌الله میلانی حفظه الله تعالی

سلام علیکم ورحمه الله وبرکاته:

احتراماً به استحضار می‌رساند: با کمال تأسف، اخیراً از سوی برخی سخنرانان دانشگاهی، تألیف کتاب قطور در خصوص حضرت محسن علیه‌السلام عجیب و لغو انگاشته شده و دلیل سخن خود را متولد نشدن آن حضرت مطرح کرده و اقامه عزا بر ایشان را نیز امری مستحدث و بی‌مورد دانسته‌اند!

لذا نظر مبارک حضرت‌عالی را پیرامون این سخنان خواستاریم.

با تشکر

جمعی از شاگردان

 پاسخ:

بسمه تعالی

هیچ مسلمانی تردید ندارد که حضرت زهرا (علیها السلام) فرزندی به نام محسن ـ که رسول‌الله (صلی‌الله علیه وآله) نام‌گذاری کرده بودند ـ داشته‌اند، آنگاه سؤال می‌شود: این فرزند اگر متولّد شده کجا رفته و چه شده؟ و اگر سقط شده، چرا و چه کسی باعث شده؟

آیا این موضوع سزاوار بحث و تحقیق نیست؟!

دیگر اینکه: همه شیعیان ـ حتی عوام ـ می‌دانند قضیّه حضرت محسن از طرفی به ماجرای بیت و از طرفی به ماجرای سقیفه ارتباط غیرقابل انفکاک دارد. آیا گوینده‌ی کلام مذکور این حقیقت را نمی‌داند؟ و آیا نمی‌داند که این کتاب قطور فقط یک جلد از حوادث صدر اسلام و زندگانی حضرت صدیقه طاهره است؟ اگر می‌داند، پس باید استغفار نماید و رسماً اقرار به اشتباه کند، و اگر نمی‌داند پس در این امور دخالت نکند که امیرالمؤمنین (علیه السلام) فرموده‌اند: رحم الله امرءًا عرف قدره ولم یتجاوز طوره.

علی الحسینی المیلانی

۱۷ محرم الحرام ۱۴۳۶

شیعه نیوز : هشدار شدید اللحن ایت الله میلانی به رحیم پور ازغدی در خصوص جسارت به ساحت حضرت محسن بن علی (علیه السلام)

شیعه نیوز : هشدار شدید اللحن ایت الله میلانی به رحیم پور ازغدی در خصوص جسارت به ساحت حضرت محسن بن علی (علیه السلام)

آیا ازغدی منکر چاپ کتاب برای حضرت محسن (ع) شده است؟

با مشاهده همان فیلمی که این افراد مدعی توهین هستند متوجه می شوید که این استاد حوزه و دانشگاه مخالف نوشتن کتاب نیست بلکه چنین گفته است:

“من از همان طرف (ناشر) پرسیدم که شما کل کتابهایی که برای حضرت زهرا (س) چاپ کرده اید قطرش به این مقدار نمی رسد” 

این تذکر به آن معنا نیست که چاپ کتاب برای حضرت محسن (ع) اشکال داشته باشد بلکه به آن معناست چرا برای حضرت زهرا (س) چنین اقدامی را نکرده اید و ایشان را مهجور کرده اید؟

حسن رحیم‌پور ازغدی در سخنان خویش قبل از نماز جمعه تهران پیرامون اینکه آیا منکر عزاداری برای حضرت محسن (ع) شده است نیز چنین گفته است:

“من این سخنان را از سخنان برخی مراجع برداشت کردم؛ چند وقت پیش دو تن از مراجع گفتند آنچه سفارش شده دهه محرم است و اگر بخواهید دهه‌های دیگری درست بکنید عزاداری سیدالشهدا تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد؛ برخی هم آمدند گفتند “ما دهه چهارم فاطمیه را هم در اسناد پیدا کردیم و بعد دهه محسنیه و انشالله می‌خواهیم “شهر”(یک ماه) عزاداری محسنیه برگزار کنیم”؛ خب این کارها باعث می‌شود مردم از عزاداری ها بیزار شوند؛ برخی گفتند علمایی که می‌گویند دهه‌های محسنیه و غیره را برگزار نکنید بی ولایت هستند.

وی همچنین در ادامه با تکذیب برخی اخبار در مورد اظهارات خود گفت: من کی گفتم عزاداری برای حضرت محسن(ع) بدعت است چرا دروغ میگویید؟ من گفتم برخی قالتاق  هستند که اسمشان شیعه است؛ این افراد کسانی هستند که در بازار ربا می‌خورند؛  ولی من کی گفتم شیعیان قالتاق هستند؟ چرا برخی نامردان دروغ میگویند؟”

به راستی چرا با وارونه معرفی کردن واقعیت و تحریف در واقعیت در تلاش هستند تا علما و بزرگان شیعه را در برابر یکدیگر قرار دهند

آیا دروغ گفتن به عالمی مانند آیت‌الله میلانی خیانت به ایشان نیست؟ ایشان خارج از مشاهده فیلم مربوط به سخنرانی تنها به سوال پاسخ داده اند، سوالی که سوال کننده بدور از صداقت آنرا مطرح کرده است

اویس

حتما ببینید :

فیلم کامل افشاگری استاد رحیم پور ازغدی از جریان افراط گرای تشیع لندنی و توضیحاتی پیرامون اتهامات وارده به ایشان در مورد حضرت محسن علیه السلام

نظرات (۰)
هيچ نظري هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی