سید صادق شیرازی بی شرمانه به ترویج عیدالزهرا(عمرکشون) می پردازد و از طرفی کشتار شیعیان را نیز محکوم می کند!!
۲۲ شهریور ۹۴ ، ۱۹:۳۵
۵ نظر اشتراک گذاری

سید صادق شیرازی بی شرمانه به ترویج عیدالزهرا(عمرکشون) می پردازد و از طرفی کشتار شیعیان را نیز محکوم می کند!!

هر دو متن از پایگاه خبری شیعه ویوز تحت حمایت شیرازی ها اخذ شده است:

آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی در خصوص فرحة الزهرا فرمودند نهم ماه ربیع الاول روزی است که در روایت معتبر به «غدیر ثانی» تعبیر شده است، امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام به صحابی جلیل القدر حذیفه فرمودند: ای حذیفه، امروز روز رفع سختی و دشواری، روز زدودن اندوه و پریشانی و روز غدیر دوم است. 

معظم له در ادامه فرمودند : قرار دادن روز نهم ماه ربیع الاول به عنوان غدیر ثانی در کنار روز هیجدهم ماه ذی الحجه روز عید غدیر، در واقع دو بال و دو بازوی اعتقادی اسلام، یعنی اصل تولی و اصل تبری را تشکیل می دهد و این بدان معناست که غدیر اول و غدیر ثانی به عنوان تولی و تبری مکمل یکدیگر هستند و هیچ یک از دیگری جدا نیست. 

آیت الله العظمی شیرازی در پایان ضمن تاکید بر اهمیت تولی و تبری بر بزرگداشت این روز (تاکید) نمودند.

منبع: http://shiawaves.com/persian/marjaeyat/3472-2014-12-31-23-04-18


متن دوّم

مرجع عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت الله العظمی حاج سید صادق حسینی شیرازی (مدظله العالی) در بیاناتی، ضمن محکوم کردن عملیات تروریستی ضد شیعیان در مسجد امام علی علیه السلام، واقع در شهر قدیحِ (شهر شیعیان اقلیت)عربستان؛ فرمودند: 

در طول تاریخ تشیع و در حیات سراسر مبارک و نیز حکومت فاضله و آرمانی امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام که حتی یک مورد رفتار نژاد پرستانه، تبعیض مذهبی، آتش افروزی، فتنه انگیزی، کشتار، نسل کشی، سرکوب، زندان، شکنجه و رعب و وحشت، ثبت نشده است،  ظلم بزرگی است که  علیه شیعیان آن حضرت این گونه رفتار می شود و تمام انواع رفتارهای نژاد پرستانه، تبعیض مذهبی، کشتار، نسل کشی، سرکوب، زندان، شکنجه، انفجار مساجد و ایجاد رعب و وحشت در صفوف نمازگزاران - آن گونه که در مسجد امام علی علیه السلام در شهر قدیح قطیف، منطقه ی ستمدیده ی الشرقیه رخ داده - بر شیعیان مظلوم  روا داشته شود.

حضرت آیت الله العظمی شیرازی مدظله العالی در ادامه، ضمن هشدار به دشمنان اسلام و حامیان عوامل این فاجعه تلخ(؟؟)، فرمودند: 

خدای متعال در کمین ستمکاران است و به دست حجّت خود، مولایمان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، انتقام ستمدیدگان را از ستمکاران خواهد گرفت.

معظم له در خاتمه از خدای متعال برای شهیدان این جنایت خونین، درجات عالیه و همنشینی با خاتم انبیاء صلی الله علیه وآله و خاندان پاکش، و برای مجروحان شفای عاجل و تندرستی کامل، و برای بازماندگان و خویشاوندان قربانیان، صبر جمیل و اجر فراوان، و برای امت صبور و مجاهد، پیروزی و گشایش نزدیک و برای دشمنان سرکوبی و خواری مسئلت کردند.

منبع: http://shiawaves.com/persian/marjaeyat/4430-2015-05-25-13-37-28

قضاوت با خودتان!!!

نظرات (۵)

 1. فریبرز
  ابنکه ایشون گفتن تولی و تبری اهمیت داره و باید حفظ بشه باعث ریخته شدن خون شیعیان میشه..یعنی همه مجالس عیدالزهرا که برگزار میشه فقط به خاطر همین جمله ایشون هست..میدونی این کار چه قدر قدیمی هست و چچ تاریخ زیادی داره..از زمان صفویه انجام میشده..
  • ۲۴ شهریور ۹۴، ۰۳:۲۷
   این متن حضرت آقا نشون میده که:

   1_  فرحة الزهرا س در لفظ صادق شیرازی هیچ ربطی به بر تخت نشستن حضرت مهدی عج نداره! چون بسیاری از آقایون که باهاشون مناظره میکردیم می گفتند فرحة الزهرا س اصلا برای به امامت رسیدن حضرت مهدی عج هست و به خیال خودشون داشتن از ما تقیه می کردند و عنوان می کردند آقای صادق شیرازی شخصا عمرکشون رو ترویج نمیکنه

   2- هفته برائت که مستقیما توسط صادق شیرازی و از کانال شبکه های ماهواره ای متعدد تندروی ایشون پخش شد کار شخص ایشون و برای مقابله بمثل کردن با هفته وحدته....آقای صادق شیرازی در عملی مفتضحانه برای اعلام مخالفت با هفته وحدت حتی امسال جمعه آخر ماه رمضان که روز قدس و نماد همصدایی مسلمانان جهان علیه استکبار هست رو (به خیال خودش) می خواست به روز جهانی سامرا تغییر بده!!! حالا یکی نیست بگه چرا جمعه آخر ماه رمضان؟؟!!

   3- ایشون در سخنرانی های علنی شیعیان(مقلدینشون) رو به عمرکشون دعوت میکنند و در این باره هیچ حرفی هم از تقیه که اون هم از ارکان شیعی هست نمیزنند چرا که سخنرانی های علنی ایشون ذاتا منافی با تقیه است!!!!
   این در حالیه که وهابیت عناصر خودشون و حتی اهل سنت بی طرف رو با بهانه ی اینکه شیعیان در روزهایی مثل عمرکشون یا عایشه کشون بدترین توهین ها رو به بزرگان دینی اونها انجام می دن تحریک به اقدامات سلبی و بمبگذاری علیه شیعیان اقلیت می کنند....اونوقت شیعه های برائی و طرفدار شیرازی میگن ربطی به عمرکشون و عایشه کشون نداره....

   اگه خودتون رو جای اهل سنت ملایم بذارید و تهمت زنا به عایشه رو از سمت شیعه ها دریافت کنید چگار می کنید؟؟؟...صادقانه جواب بدید!!!

    در ضمن دوست عزیزی که میگی عمرکشون از زمان صفویه بوده! ما مذهبمون رو از ثقلین(قرآن و عترت) میگیریم نه صفویه!!!

 2. فریبرز
  بدون تعارف باید بگم که نوی این موضوع که گردادنندگان این وبلاگ شیعه باشن شک دارم..خدا کنه شک من اشتباه باشه..
  • ۲۴ شهریور ۹۴، ۰۳:۴۲
   بله ما شیعه صادق شیرازی نیستیم که مخالفامون رو از تهمت به شیر مادرشون یا لقمه پدرشون بترسونیم

   ما شیعه صادق آل محمدیم که چهار هزار شاگرد سنی داشت ولی به هیچ کدومشون فحش نداد و دامان مادرشون رو لکه دار نکرد
   ما شیعه علی ع هستیم که وقتی به عدد انگشت دست شیعه وجود نداشت با لشکری از اهل سنت به جنگ بنی امیه و عمروعاص می رفت


   امثال معاویه لع و داعشی ها از بودن شیعیانی مثل مقلدین  صادق شیرازی فوق العاده خوش حال میشن!!
   بی تعارف میگم
   وهابیت، انگلیس و آمریکا به شما افتخار میکنند..
 3. فریبرز
  این نظر توهست و نظر تو هم 2دوزار ارزش نداره..هروقت مراجع و علما و بزرگان اینجوری گفتن درسته..حرف تو ارزش و اعتباری نداره...ادمهایی مثل شما احمق هستین و بازیچه حکومت ها هستین..میریبن شعار میدین و میگین مرگ بر امریکا میگین مرگ بر انگلستان اما در نهایت جمهوری اسلامی با این کشورها به توافق و تفاهم میرسه..احمق اونیه که میگه مرگ بر انگلستان درحالی که رئیس جمهور کشورش از توی انگلستان درس خونده و مدرک گرفته...بالاخره ما فهمیدیم غرب و اروپا خوب هستند با بد هستند..اگرامریکا و انگلیس بد هستند از همین اینترنت و کامپیوتر هم نباید استفاده بکنی چون همینها هم از اون طرف اومده و محصولات اونها هست..وقتی انقدر از اون کشورها بدت میاد طبیعیه که نباید از محصولاتشون استفاده کنی..احمق کسیه که میگه مرگ بر امریکا اما از محصولات اون کشور استفاده میکنه..یعنی شماها
 4. فریبرز
  چرا  هیچکدوم از کشورهای سنی و عربی چیزی به اسم هفته وحدت ندارن..چرا اونها انقدر از وحدت و تقیه و این چیزها حرف نمیزنن..چرا اونها اعتقادات و اصول خودشون رو زیر پا نمیذارن..وقتی که فقط توی این کشور این بحثها مطرح میشه این شائبه به وجود میاد که ایران از کشورهای عرب و سنی میترسه و با مطرح کردن این حرفها میخواد به نوعی باج بده و دل اونها رو به دست بیاره..درمورد کشورهایی که بمب اتم دارن نباید تقیه یکنیم اما درمورد کشورهایی که همه اصول و اعتقادات ما رو زیرپا میذارن و باید تقیه کنیم...
 5. فریبرز
  قبلا گفتم 100بار دیگه هم میگم.اگر ایت الله شیرازی سال  89توی قم با رهبر دیدار میکرد و یا بعد از عمل ایشون میرفت ملاقات به بیمارستان و یا نماینده میفرستاد این حرفها مطرح نمیشد..

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

جنبش مبارزه با تشیع انگلیسی