يكشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۷ ب.ظ

درباره سايت

آموزش مناظره با تشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی

تشدید اختلافات در دنیای اسلام، ممنوع است. ما با رفتارهایی که بعضی از گروه‌های شیعه انجام میدهند که موجب اختلاف میشود، مخالفیم. ما صریحاً گفته‌ایم که با اهانت به مقدّسات اهل‌سنّت مخالفیم. یک عدّه‌ای از این‌طرف، یک عدّه‌ای از آن‌طرف، بر آتش دشمنی‌ها می‌افزایند و آنها را تشدید میکنند؛ خیلی‌هایشان هم نیّتهایشان نیّتهای خوبی است، لکن بصیرت ندارند. بصیرت لازم است؛ باید دید نقشه‌ی دشمن چیست. نقشه‌ی دشمن در درجه‌ی اوّل ایجاد اختلاف است. ما تشیّعی را که مرکز و پایگاه تبلیغاتش لندن است قبول نداریم؛ این تشیّعی نیست که ائمّه (علیهم‌السّلام) آن را ترویج کردند و آن را خواستند. تشیّعی که بر پایه‌ی ایجاد اختلاف، بر پایه‌ی تمهید و صاف‌کردن جادّه برای حضور دشمنهای اسلام است، این تشیّع، تشیّع نیست؛ این انحراف است. ما از کسانی که کمک به وحدت میکنند حمایت میکنیم، با کسانی که ضدّ وحدت عمل میکنند مخالفت میکنیم .
۱۳۹۴/۰۵/۲۶

امروز، هم در بین اهل سنّت، هم در بین شیعه، دستهایی در کار است برای اینکه اینها را از هم جدا کند؛ همه‌ی این دستها هم اگر جستجو کردید، میرسد به مراکز جاسوسی و اطّلاعاتی دشمنان اسلام؛ نه دشمنان ایران، نه دشمنان شیعه فقط؛ دشمنان اسلام. آن تشیّعی که ارتباط به ام‌آی‌شش انگلیس داشته باشد، آن تسنّنی که مزدور سی‌آی‌ای آمریکا باشد، نه آن شیعه است، نه آن سنّی است؛ هر دو ضدّ اسلامند.
۱۳۹۳/۱۰/۱۹

رژیم غاصب صهیونیست نفس راحتی خواهد کشید؛ این را خوب فهمیدند، درست فهمیدند؛ لذا از یک طرف گروه‌های تکفیری را به راه میاندازند که نه فقط شیعه را تکفیر کنند، بلکه بسیاری از فِرق اهل سنّت را هم تکفیر کنند؛ از آن طرف هم یک عدّه مزدور را به راه بیندازند که برای این آتش هیمه فراهم کنند، بنزین روی آتش بریزند؛ که میبینید، میشنوید، یا خبر دارید. وسائل ارتباط جمعی و رسانه در اختیار اینها میگذارند؛ در کجا؟ در آمریکا! در کجا؟ در لندن! آن تشیّعی که از لندن و از آمریکا بخواهد برای دنیا پخش بشود، آن تشیّع به درد شیعه نمیخورد.
۱۳۹۲/۶/۲۰

این را همه توجّه کنند؛ هم شیعه توجّه کند، هم سنّی توجّه کند؛ بازی دشمن را نخورند. آن تسنّنی که آمریکا از آن حمایت کند و آن تشیّعی که از مرکز لندن به دنیا صادر بشود، اینها مثل هم هستند؛ هر دوی آنها برادران شیطانند، هر دوی آنها عوامل آمریکا و غرب و استکبارند.
۱۳۹۴/۰۳/۱۴
سید علی خامنه ای

محبوب ترين ها

تصاوير برگزيده

پربحث ترين ها

شبکه هاي اجتماعي

حمایت فتنه ی سبز از آیت الله سید صادق شیرازی + متن اصلی سایت جرس(جنبش راه سبز)

حمایت فتنه ی سبز از آیت الله سید صادق شیرازی + متن اصلی سایت جرس(جنبش راه سبز)
چندی پس از حمایت صدای آمریکا از شیرازی ها ،فتنه ی سبزی ها نیز به  حمایت از آیت الله سید صادق شیرازی برخاسته و ضمن ادعاهایی کذب مبنی بر فشار شدید نظام به بیت ایشان و مصادره ی اموال آنها،همانند صدای آمریکا آیت الله شیرازی را صرفا منتقد سیاست های رهبری معرفی نمودند و نیز هیچ اشاره ای به فعالیتهای تفرقه افکنانه ی بیت شیرازی برای ایجاد تنش بین مذاهب اسلامی و دیگر بدعتهای مذهبی صادق شیرازی که منجر به بسته شدن دفاتر شبکه های ماهواره ای آنها شد نکردند.


متن زیر از سایت ضد انقلابی جرس(جنبش راه سبز) گرفته شده است:
جنبش راه سبز شبکه ای راهبردی٬ تحلیلی و خبری است که با هدف ترویج، تقویت و ارتقای جنبش سبز مردم ایران منتشر می شود. این شبکه به دلیل تنگناهای  موجود در ایران، تا اطلاع ثانوی خارج از کشور اداره می شود، اما رویکرد آن کاملا منطبق بر آرمانها و اهداف جنبش سبز در جهت حاکمیت ملت ایران بر سرنوشت خویش است. این شبکه رسانه‌ای با توجه به مقدورات ، فرصتها و محدودیتهای موجود در کشور مطلب تولید و منتشر می کند. 

“بیعت” با رهبری؛ شرط رفع فشارها بر علیه سید صادق شیرازی
جرس: پس از نزدیک به یک ماه فشار بر بیت آیت الله سید صادق شیرازی، مرجع تقلید منتقد جمهوری اسلامی ، وفشار افکار عمومی در داخل وخارج از کشور، منابع خبری در شهر واشنگتن از میانجیگرى میان دفتر رهبرى جمهوری اسلامی با مسؤول بنیاد آیت الله سید صادق شیرازی در این شهر خبر دادند.  

 

بنا به اخبار رسیده به جرس، در این دیدار با تأکید مجدد بر ادعاهای پیشین مطرح شده دربارۀ سید صادق شیرازی ومواضع به گفتۀ وی "ضد انقلابی" آیت الله شیرازی، تنها راه رفع فشارهای کنونی را "بیعت" با آقای خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، عنوان کرده است.

 

"بیعت" در عرف سیاسی اسلامی بمعنای "تأیید" نظام سیاسی وشخص حاکم در حکومت اسلامی است وبه منزلۀ مشروعیت بخشی به رژیم سیاسی مسلط قلمداد می شود.

 

طی یکماه گذشته نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی حملات رسانه ای وامنیتی گسترده بر بیت این مرجع منتقد جمهوری اسلامی از سر گرفته بودند. در این سلسله از فشارها، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی طی بیانیه ای از تعطیلی وپلمپ وتوقیف اموال وداراییهای دفاتر شبکه های ماهواره ای مرتبط با بیت شیرازی خبر داده بود.

 

همچنین مأموران وزارت اطلاعات ایران ودادگاه ویژه روحانیت روحانیون نزدیک به بیت آیت الله شیرازی را دستگیر وزندانی نمودند. مجتبی رئوفی، مسعود بهنام وحامد تقی پور از جمله روحانیون دستگیر شده هستند که پروندۀ آنان همچنان در دادگاه ویژه روحانیت در جریان است.

 

همچنین از سه روز پیش تر وبسایت سید صادق شیرازی با تشخیص ودستور کمیته فیلترینگ وتشخیص مصادیق محتوای مجرمانه فیلتر شده واز دسترس خارج شده است. همچنین دفتر شبکه تلویزیونی مرجعیت ودفتر مؤسسه رسول اکرم وابسته به این مرجع تقلید منتقد توسط مأموران وزارت اطلاعات تعطیل شده واموال این دفاتر مصادره شده اند.

 

سید صادق شیرازی پس از رخدادهای انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 وبویژه در ماههای اخیر انتقادات آشکاری را از عملکرد جمهوری اسلامی بیان داشته بود. از جمله وی طی فتوایی که دو ماه پیش تر منتشر شده بود، ضمن غیر مشروع دانستن مصادره اموال ودارایی های زندانیان سیاسی هرگونه دخل وتصرف در اموال آنان را غیر مشروع دانسته بود.

 

در انتقاد دیگری که در دیدار واشنگتن مورد بحث وگفتگو قرار گرفته است، سید صادق شیرازی ضمن انتقاد از ولایت مطلقۀ فقیه، این نظریه را از دیدگاه فقهای شیعه مردود دانسته واز بزرگان فقهای شیعه همانند شیخ انصاری را "ضد ولایت فقیه" تعبیر کرده بود.

 

به نظر می رسد این اختلافات مبنایی وانتقادات فزایندۀ این مرجع تقلید ساکن قم، زمینه های فشار وبرخورد با وی را فراهم آورده است.

 

به نظر می رسد فشار برای "بیعت" با آقای خامنه ای، در راستای تأیید مرجعیت اعلای وی صورت می گیرد. 

http://www.rahesabz.net/story/85652

اسکرین شات از سایت جرس:

نظرات (۸)

 1. میشه اسکرین شات سایت رو برای ما بینوایان که فیلتر شکن نداریم قرار بدین ؟! مرسی خیلی سایت تون عالیه کلی استفاده بردیم 
 2. پس چی شد چرا عکس سایت رو  نذاشتین ؟!!!!!!!!!!!
  خب بذارید دیگه !!!!!!!!!!! 
  همه که فیلتر شکن ندارن !!!!
  • پاسخ:

   ممنون از این همه پیگیری!
   اسکرین شات اضافه شد....

   عذرخواهی بابت تأخیر
   یاعلی مدد
 3. لطفا یک فیلم بگیرید از این صفحه و بذارید اینا سابقه خودسانسوری هم دارن فرقه شیرازی ها رو میگم !
 4. لطفا یک فیلم بگیرید از این صفحه و بذارید اینا سابقه خودسانسوری هم دارن فرقه شیرازی ها رو میگم !
 5. حسین حسین زاده

  آقایون خوش به حالتون

  برید دعاکنید که روز قیامت جلوتونو نگیرند

   چرا می خواید چرتو پرت های ساختگی خو دتونو به مردم بفهمونید نیدونیدکه ((آیت الله سید  صادق حسینی شیرازی یک برادر ناتنی دارند کهتو کشو ر انگیلیس به رهبر ما بی احترامی میکندکه ین موضوع به آیت الله سید  صادق حسینی شیرازی هیچ ربطی نداره برید بفهمید که بی احترامی به سادات یعنی چی

  هوالتون به حضرت عباس (ع)

  • پاسخ:

   صرف ایتکه ادعا کنید مطالب وبلاگ چرت و پرت و ساختگی است پذیرفته نیست.
   اگر مطالب وبلاگ ساختگی هست ثابت کنید برادر من..
   و در ضمن مجتبی برادر (ناتنی) ایشون نیست بلکه از یک پدر و مادرند

   پیشنهاد میکنم سایر مطالب  رو هم دنبال کنید
 6. سگ اقا امیرالمومنین

  دوست گرامى 

  عمر و عاص هم از امیرالمومنین دفاع کرد 
  و معاویه هم به مولا توهین کرد 
  ولى هر دو این اشخاص دشمن مولا بودند   ای کاش نویسنده و صاحب سایت تنها براى اهل بیت کار میکرد 
  • پاسخ:

   لطفا پست ها و مطالب دیگر ما را هم دنبال کنید و تنها درگیر یک مطلب خاص نشوید!!
   باتشکر


 7. با سلام برای ضربه زدن به تشیع بهترین ضربه را از درون و توسط علمای خدا نشناس میزنند، اسلام بیشترین ضربه را از علمای احمق و نفوذی خورده، 
  خدا نابودشون کنه 
  آمین 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی