يكشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۱ ب.ظ

درباره سايت

آموزش مناظره با تشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی

تشدید اختلافات در دنیای اسلام، ممنوع است. ما با رفتارهایی که بعضی از گروه‌های شیعه انجام میدهند که موجب اختلاف میشود، مخالفیم. ما صریحاً گفته‌ایم که با اهانت به مقدّسات اهل‌سنّت مخالفیم. یک عدّه‌ای از این‌طرف، یک عدّه‌ای از آن‌طرف، بر آتش دشمنی‌ها می‌افزایند و آنها را تشدید میکنند؛ خیلی‌هایشان هم نیّتهایشان نیّتهای خوبی است، لکن بصیرت ندارند. بصیرت لازم است؛ باید دید نقشه‌ی دشمن چیست. نقشه‌ی دشمن در درجه‌ی اوّل ایجاد اختلاف است. ما تشیّعی را که مرکز و پایگاه تبلیغاتش لندن است قبول نداریم؛ این تشیّعی نیست که ائمّه (علیهم‌السّلام) آن را ترویج کردند و آن را خواستند. تشیّعی که بر پایه‌ی ایجاد اختلاف، بر پایه‌ی تمهید و صاف‌کردن جادّه برای حضور دشمنهای اسلام است، این تشیّع، تشیّع نیست؛ این انحراف است. ما از کسانی که کمک به وحدت میکنند حمایت میکنیم، با کسانی که ضدّ وحدت عمل میکنند مخالفت میکنیم .
۱۳۹۴/۰۵/۲۶

امروز، هم در بین اهل سنّت، هم در بین شیعه، دستهایی در کار است برای اینکه اینها را از هم جدا کند؛ همه‌ی این دستها هم اگر جستجو کردید، میرسد به مراکز جاسوسی و اطّلاعاتی دشمنان اسلام؛ نه دشمنان ایران، نه دشمنان شیعه فقط؛ دشمنان اسلام. آن تشیّعی که ارتباط به ام‌آی‌شش انگلیس داشته باشد، آن تسنّنی که مزدور سی‌آی‌ای آمریکا باشد، نه آن شیعه است، نه آن سنّی است؛ هر دو ضدّ اسلامند.
۱۳۹۳/۱۰/۱۹

رژیم غاصب صهیونیست نفس راحتی خواهد کشید؛ این را خوب فهمیدند، درست فهمیدند؛ لذا از یک طرف گروه‌های تکفیری را به راه میاندازند که نه فقط شیعه را تکفیر کنند، بلکه بسیاری از فِرق اهل سنّت را هم تکفیر کنند؛ از آن طرف هم یک عدّه مزدور را به راه بیندازند که برای این آتش هیمه فراهم کنند، بنزین روی آتش بریزند؛ که میبینید، میشنوید، یا خبر دارید. وسائل ارتباط جمعی و رسانه در اختیار اینها میگذارند؛ در کجا؟ در آمریکا! در کجا؟ در لندن! آن تشیّعی که از لندن و از آمریکا بخواهد برای دنیا پخش بشود، آن تشیّع به درد شیعه نمیخورد.
۱۳۹۲/۶/۲۰

این را همه توجّه کنند؛ هم شیعه توجّه کند، هم سنّی توجّه کند؛ بازی دشمن را نخورند. آن تسنّنی که آمریکا از آن حمایت کند و آن تشیّعی که از مرکز لندن به دنیا صادر بشود، اینها مثل هم هستند؛ هر دوی آنها برادران شیطانند، هر دوی آنها عوامل آمریکا و غرب و استکبارند.
۱۳۹۴/۰۳/۱۴
سید علی خامنه ای

محبوب ترين ها

تصاوير برگزيده

پربحث ترين ها

شبکه هاي اجتماعي

آغاز به کار شبکه ی جدید ماهواره ای فرقه ی شیرازی ها به نام( بیت العباس )

امپراتوری ماهواره فرقه لندنی شیرازی درصدد گسترش؛
در قبال بستن حسینیه ی بیت العباس اصفهان بدست وزارت اطلاعات ،شیرازی ها شبکه ای ماهواره ای به نام بیت العباس را باز هم با بودجه ای کلان اما مجهول المنشأ راه اندازی کردند!

در روزهای اخیر چند شبکه ماهواره ای بصورت گسترده از سوی فرقه ی لندنی شیرازی ها و با حمایت ها و پشتیبانی های روباه پیر به اسم تشیع راه اندازی و افتتاح گردیده است.

http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/678_1415193253.jpg
به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی انقلاب نیوز ؛در روزهای قبل و همزمان با ایام محرم و عاشورا و تاسوعای حسینی چند شبکه ی ماهواره ای به اصطلاح مروج فرهنگ شیعی از سوی فرقه ی شیرازی ها راه اندازی و افتتاح گردیده است تا بیش از پیش تفرقه افکنی کنند و به اسم اسلام به اسلام خیانت کنند و اهداف دشمنان قسم خورده اسلام را به پیش ببرند.
 
روباه پیر انگلیس که از هر حربه ای برای جریان سازی و جو سازی بر علیه اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می کند با حمایت و پشتیبانی کلان مالی از فرقه ی افراطی شیرازی ها بشدت سعی می کنند تشیع را افراطی و تفرقه افکن در جهان نشان دهند شبکه های ماهواره ای را بهترین ابزار برای خودش می بیند .
 
امپراتوری ماهواره ای فرقه ی لندنی شیرازی که با حمایت ها و پشتیبانی کلان رسمی و غیر رسمی انگلیس در دنیا به اصطلاح مروج فرهنگ تشیع هستند اما در اصل بزرگترین خیانت را اول به اسلام و بعد به تشیع می کنند قصد دارند تا با راه اندازی شبکه های جدید با نام های ارزشی برای شیعه طرفدار و مرید برای خودشان جمع کنند و افراطی گری را به اسم تشیع در جهان اسلام گسترش دهند.
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/567856.jpg
 
افراط و تفریط مسئله ای است که اسلام همیشه از آن در طول تاریخ ضربه خورده است و امروز فرقه ی شیرازی ها در جهان اسلام سعی می کنند با تبلیغات گسترده این مسئله را دامن گیر مسلمین کنند که در این راه از حمایت ها و پشتیبانی کلان غربی ها بخصوص انگلیس برخوردار شده اند ، از دادن دفاتر به آنها در لندن گرفته تا حمایت مالی کلان و در اختیار گذاشتن شبکه های ماهواره ای و تامین هزینه آنها برا پیش برد اهداف شان.
 
سایت رسمی دفتر سید صادق شیرازی در روزهای قبل خبر راه اندازی و افتتاح شبکه جهانی بیت العباس را بصورت ویژه منتشر کرده بود که این شبکه هم به امپراتوری ماهواره ای فرقه شیرازی ها پیوسته است .
 
 
توهین به اهل تسنن ، قمه زنی ، توهین به عایشه همسر پیامبر ، توهین به دیگر مذاهب و افراطی گری بزرگترین اهداف شبکه های ماهواره ای فرقه شیرازی هاست و خیانت به اسلام بزرگترین دست آورد شان که متسفانه می طلبد بصرت و آگاهی مسلمین بیش از پیش بالا برود و از اهداف متولیان این شبکه های به اصطلاح شیعی آگاه شوند .
 منبع: انقلاب نیوز

نظرات (۴)

 1. ایمان کرمانی

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  لعنت  بر*****  *****  که پیکر مولا امام حسن مجتبی رو تیر باران کرد
  لعنت بر*****  که دشمن مولا علی بود
 2. اولا خطاب به مسوولان سایت چرا پیام توهین آمیز این آقا رو گذاشتید'بعد آقای محترم این لفظی که استفاده کردی در مورد همسران انبیاء مصداق نداره
  • پاسخ:

   با سلام
   اصلاح شد!!
 3. سلام 
  چرا در شبکه بیت العباس از مداحی های تصویری که عزادارانش لخت و بدون لباس هستند پخش می شود 
  چرا موازین شرعی رعایت نمی شود 
  لطفاً توضیح دهید.
 4. سید محمد دانش

  سلام جناب 
  ما که ماهواره نداریم...ولی خب اگه داشتیم هم دل به شبکه های مرتبط با تشیع لندنی نمی دادیم هر چند توش هزاران ساعت روضه و مصیبت پخش بشه!!
  به نظر من حرف آیت الله ابهری رو باید با طلا نوشت که گفتند:
                                               «تشیع لندنی انتقام یهود از اهل بیت پیامبر ص است»
  یهودی ها همون کسایی بودند که بیشتر از همه منتظر پیامبر آخرالزمان نشستند ولی وقتی ظهور کرد بدترین دشمناش همین یهودی ها شدند...خدا به داد امام زمان عج برسه وقتی با یه عده سینه زن گریه کن مواجه میشه که با دیدن اسامی اهل بیت ع بالای ماهواره های انگلیسی و آمریکایی میمیرن و زنده میشن ولی نمیفهمند این شبکه های ماهواره ای مرتبط با همون شبکه هایی هستش که توش به آیت الله بهجت ره میگن کافر و مرتد و یا به آیت الله خامنه ای فحش و ناسزا میدن....


ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی